Syrové oloupané kakaové boby 130g Claudio Corallo

Země původu: São Tomé and Príncipe
Objem: 130 g
Výrobce: Claudio Corallo
Dovozce: Via del Vino s. r. o.

Syrové oloupané kakaové boby 130g Claudio Corallo

Země původu: São Tomé and Príncipe
Objem: 130 g
Výrobce: Claudio Corallo
Dovozce: Via del Vino s. r. o.

295 Kč na objednání

0 Kč + 15.00 % DPH = 0 Kč

Claudio Corallo

Claudio Corallo má 40 let zkušeností s pěstováním kávovníku a kakaovníku a výrobou kávy a čokolády. V roce 1974, ve svých třiadvaceti, se přestěhoval do Zairu a po několika letech práce v obchodě s kávou získal vlastní plantáže v centru země. Když se politická situace v Zairu v devadesátých letech změnila, Claudio začal pracovat na ostrovech Svatý Tomáš a Princův ostrov. Chtěl využít své rozsáhlé znalosti o produkci kávy pro výrobu kakaa. Největší výzvou byla hořkost kakaového bobu – Claudio ji nepřijal a považoval ji za vadu. Založil laboratoř s cílem vyvinout kakao bez této vady a pouze experimentováním s výrobou čokolády se mu podařilo skutečně pochopit kakao a čokoládu a vypěstovat kakao, které není hořké. Výsledkem je čokoláda, kterou si můžete nyní koupit: světově unikátní, a to nejen proto, že je to jediná skutečná čokoládová kakaová tabulka, ale také proto, že je to nejčistší čokoláda.

Kakaové boby 

Jedna z nejvyhledávanějších superpotravin současnosti je kakaový bob. Ochutnejte čistou čokoládovou chuť nepokaženou zkreslujícími defekty, jako je kyselost a hořkost. První ochutnání vám vyrazí dech.

Složení

Kakaové boby

Alergeny: neobsahuje alergeny

 

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace