Rajčatová omáčka s olivami De Carlo 220 g

Region: Puglia
Země původu: Itálie
Objem: 220 g
Výrobce: De Carlo

Rajčatová omáčka s olivami De Carlo 220 g

Region: Puglia
Země původu: Itálie
Objem: 220 g
Výrobce: De Carlo

175 Kč na objednání

0 Kč + 15.00 % DPH = 0 Kč

De Carlo

Rodinná firma z Apulie, jejíž historie sahá až do roku 1600. Od roku 1980 je v dovedných a vášnivých rukou manželů Saveria a Grazie De Carlo, ke kterým se připojila i dcera Marina, syn Francesco a zeť Arturo. Nové generace zdědily lásku ke stromům a produktům, což výrazně podpořilo politiku společnosti založenou na výhodách krátkého dodavatelského řetězce a produkci v souladu s ochranou životního prostředí. Spojení tradice s inovací: tak se rodí olej De Carlo.

Rajčatová omáčka

Vynikající hotové omáčky vyrobené z nasekaných rajčat a pečlivě vybraných čerstvých ingrediencí z Apulie. Jsou skvělé pro přípravu výtečných rychlých těstovin. Stačí jen vyklopit omáčku na uvařené těstoviny, pokapat extra panenským olivovým olejem a servírovat. I tato omáčka je typickým lokálním produktem. Je vyrobena z nasekaných rajčat z Apulie, vypeckovaných oliv ze sadů De Carlo, zeleniny (řapíkatý celer, mrkev, cibule), soli a česneku. To vše je doplněné extra panenským olivovým olejem z lisu rodiny De Carlo.

Alergeny: celer, oxid siřičitý a siřičitany

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace