Rajčatová omáčka all'Arrabbiata 220g, De Carlo

Region: Puglia
Země původu: Itálie
Objem: 220 g
Výrobce: De Carlo
Dovozce: NOI Italia, s.r.o.

Rajčatová omáčka all'Arrabbiata 220g, De Carlo

Region: Puglia
Země původu: Itálie
Objem: 220 g
Výrobce: De Carlo
Dovozce: NOI Italia, s.r.o.

135 Kč skladem

117 Kč + 15.00 % DPH = 135 Kč

De Carlo 

Rodinná firma z Apulie, jejíž historie sahá až do roku 1600. Od roku 1980 je v dovedných a vášnivých rukou manželů Saveria a Grazie De Carlo, ke kterým se připojila i dcera Marina, syn Francesco a zeť Arturo. Nové generace zdědily lásku ke stromům a produktům, což výrazně podpořilo politiku společnosti založenou na výhodách krátkého dodavatelského řetězce a produkci v souladu s ochranou životního prostředí. Spojení tradice s inovací: tak se rodí olej De Carlo.

Arabbiata

Vynikající hotové omáčky vyrobené z nasekaných rajčat a pečlivě vybraných čerstvých ingrediencí z Apulie, s vášní spojených do omáček: Sugo all’ Arrabbiata (pikantní rajčatová omáčka), Sugo alle Olive (rajčata a olivy), Sugo Carciofi e Ricotta (rajčata, artyčok a ricotta). Jsou skvělé pro přípravu výtečných rychlých těstovin. Stačí jen vyklopit omáčku na uvařené těstoviny, pokapat extra panenským olivovým olejem a servírovat. Pro ty, co mají rádi pikantní chuť, rodina De Carlo připravila také jednu výbušnou recepturu s nasekanými rajčaty z Apulie, sušenými chilli papričkami, česnekem a solí. To vše doplněné extra panenským olivovým olejem z lisu rodiny De Carlo. 

Složení 

rajčata, olivový olej, sušenné chilly papričky, česnek, mořská sůl

Alergeny: oxid siřičitý a siřičitany

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace