Omáčka z artyčoků a ricotty De Carlo 220 g

Region: Puglia
Země původu: Itálie
Objem: 220 g
Výrobce: De Carlo

Omáčka z artyčoků a ricotty De Carlo 220 g

Region: Puglia
Země původu: Itálie
Objem: 220 g
Výrobce: De Carlo

175 Kč skladem

152 Kč + 15.00 % DPH = 175 Kč

De Carlo 

Rodinná firma z Apulie, jejíž historie sahá až do roku 1600. Od roku 1980 je v dovedných a vášnivých rukou manželů Saveria a Grazie De Carlo, ke kterým se připojila i dcera Marina, syn Francesco a zeť Arturo. Nové generace zdědily lásku ke stromům a produktům, což výrazně podpořilo politiku společnosti založenou na výhodách krátkého dodavatelského řetězce a produkci v souladu s ochranou životního prostředí. Spojení tradice s inovací: tak se rodí olej De Carlo.

Omáčka

Tato omáčka vychází ze staré rodinné receptury a je tím nejryzejším vyjádřením zemědělské tradice regionu Apulie. Nasekaná rajčata se smíchají s artyčoky druhu Violetto di Brindisi, ricottou z kravského mléka, ricottou z ovčího mléka typickou pro oblast Murge, česnekem a solí. To vše je doplněné extra panenským olivovým olejem z lisu rodiny De Carlo.

Podávání 

Jsou skvělé pro přípravu výtečných rychlých těstovin. Stačí jen vyklopit omáčku na uvařené těstoviny, pokapat extra panenským olivovým olejem a servírovat.

Složení

rajčata, artyčoky, riccotta kravská, riccotta ovčí, česnek, sůl, olivový olej

Alergeny: oxid siřičitý a siřičitany, mléko

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace