Grilované artyčoky De Carlo 310 g

Region: Puglia
Země původu: Itálie
Objem: 310 g
Výrobce: De Carlo
Dovozce: NOI Italia, s.r.o.

Grilované artyčoky De Carlo 310 g

Region: Puglia
Země původu: Itálie
Objem: 310 g
Výrobce: De Carlo
Dovozce: NOI Italia, s.r.o.

289 Kč na objednání

0 Kč + 15.00 % DPH = 0 Kč

De Carlo

Rodinná firma z Apulie, jejíž historie sahá až do roku 1600. Od roku 1980 je v dovedných a vášnivých rukou manželů Saveria a Grazie De Carlo, ke kterým se připojila i dcera Marina, syn Francesco a zeť Arturo. Nové generace zdědily lásku ke stromům a produktům, což výrazně podpořilo politiku společnosti založenou na výhodách krátkého dodavatelského řetězce a produkci v souladu s ochranou životního prostředí. Spojení tradice s inovací: tak se rodí olej De Carlo.

Grilované Artyčoky 

„Violetto di Brindisi“ je typický artyčok z regionu Apulie. Jeho název vychází z charakteristické purpurové barvy. Zpracováváme je s malým podílem vinného octa, jsou proto vynikající s rýží a těstovinami. Naše konzervy obsahují pouze zeleninu zpracovanou do 24 hodin od sklizně, nabízejí vám tak co nejvěrnější chuť a texturu čerstvých artyčoků. Veškeré koření a olej pocházejí z polí a sadů De Carlo.

Podávání 

Skvěné na pizzy, do sendvičů a předkrmů nebo jako příloha k masu a rybám.

Složení

artyčoky, olivový olej, česnek, celer, sůl, chilli, vinný ocet

Alergeny: oxid siřičitý a siřičitany, celer

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace